kütüphanemizde tüm aile için birçok yeni kitap bulacaksınız

Ay: Mart 2020 Page 1 of 41

Indir Türk Halklarının Etnik Yapısı Pdf [Mobi . ePub] ücretsiz

SELENGE YAYINLARI

N.A. Aristov

Türk Halklarının Etnik Yapısı

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:epub.pdf.mobi.fb2.ibooks.txt.doc


Çevirmen: D. Ahsen Batur
Yayın Tarihi: 04.04.2014
ISBN: 9786054944002
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 436
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 21.5 cm


Çevrimiçi oku:1005
Kitabı indir:999

Rus tarih&ccedil-i N. A. Aristov&rsquo-u T&uuml-rkiye&rsquo-de &ccedil-ok az insan tanır. Bir d&ouml-nem T&uuml-rkistan&rsquo-da genel valilik de yapan N. A. Aristov, emekli olduktan sonra T&uuml-rk tarihi, T&uuml-rk halklarının etnik yapıları, oluşumları &uuml-zerine ciddi araştırmalar yapmış, kendi zamanına kadar bu konularla ilgili literat&uuml-r&uuml-n tamamını taramış, kendisinden sonra aynı sahada &ccedil-alışan bir&ccedil-ok Rus ve T&uuml-rk bilim adamına da kaynaklık etmiştir. Hitit (Hatti) kitabelerindeki harflerle T&uuml-rk tamgaları arasında &ccedil-ok &ouml-nemli benzerlikler tespit eden Aristov, iki Hatti kabilesi adının da şu anda T&uuml-rklerde mevcut olmasına dikkat &ccedil-ekerek, Hattilerin Turan k&ouml-kenli olduğunu vurgulamaktadır. &ldquo-Orhon kitabelerinin tetkiki, sanırım, kullanılan harflerin neredeyse b&uuml-y&uuml-k bir kısmının g&uuml-n&uuml-m&uuml-zde Kırgız-Kazak boylarında kullanılan tamgalar olduğu konusunda bir ş&uuml-phe bırakmamaktadır. &Ouml-rneğin Radloff&rsquo-un K&ouml-ltigin kitabesinde ge&ccedil-en harfleri yazmak i&ccedil-in kullandığı işaretlerle sınırlı kalsak bile, g&ouml-r&uuml-nd&uuml-ğ&uuml- kadarıyla Orhon alfabesindeki 38 işaretten 29&rsquo-u g&uuml-n&uuml-m&uuml-zde boylarda kullanılan tamgalara benzemekte veya şekil itibariyle yakınlık arz etmektedir. &Uuml-stelik bazıları yalnızca farklı şekillerde bu tamgaların aynısı durumundadır&rdquo- diyen yazara g&ouml-re T&uuml-rk runik alfabesinin k&ouml-keni tamgalardır. T&uuml-rk halkları ve kabilelerinin tarihleri, oluşumları ve birbirleriyle ilişkileri konusunda bildiklerinizi b&uuml-y&uuml-k &ouml-l&ccedil-&uuml-de değiştirecek olan bu eser, sahasında &ccedil-ok &ouml-nemli bir boşluğu dolduracaktır.

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Türk Halklarının Etnik Yapısı.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Türk Halklarının Etnik Yapısı.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Türk Halklarının Etnik Yapısı.pdf

Türk Halklarının Etnik Yapısı.epub

Indir Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi Pdf Mobi kindle ücretsiz

KARİYER YAYINCILIK

Prof. Dr. İsmet Barutçugil

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:pdf.epub.mobi.txt.fb2.ibooks.kindle


Yayın Tarihi: 01.02.2016
ISBN: 9789758515585
Baskı Sayısı: 2. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 499
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13 x 21 cm


Çevrimiçi oku:999
Kitabı indir:1006

İnsan kaynakları, organizasyonların stratejik ama&ccedil-larına ulaşmaları ve rekabet&ccedil-i &uuml-st&uuml-nl&uuml-k elde etmeleri a&ccedil-ısından &ccedil-ok kritik bir &ouml-neme sahiptir. Bu nedenle, geniş kapsamlı ve uzun d&ouml-nemli bir bakış a&ccedil-ısıyla ve ileri d&uuml-zeyde profesyonel bir anlayışla ele alınması gerekir. Bu kitap, insan kaynakları y&ouml-netiminin g&uuml-n&uuml-m&uuml-zde nasıl olması gerektiğini ve gelecekte ne y&ouml-ne gittiğini anlatmaktadır. İşe alma, eğitim, kariyer y&ouml-netimi, takım &ccedil-alışması, motivasyon, &uuml-cretlendirme gibi klasik İKY konularını ele alan bu kitap, aynı zamanda bilgi y&ouml-netimi, benchmarking, &ouml-ğrenen organizasyon, değişim y&ouml-netimi, kurum k&uuml-lt&uuml-r&uuml-, coaching ve mentoring, yeniden yapılanma, farklılıkların y&ouml-netimi ve &ccedil-alışanların elde tutulması gibi g&uuml-n&uuml-m&uuml-z&uuml-n ilgi &ccedil-eken konularını da incelemektedir.

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi.pdf

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi.epub

Indir Şu Acayip Atom Pdf [Mobi . ePub] ücretsiz

UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

Tarık Uslu

Şu Acayip Atom

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:pdf.epub.ibooks.mobi.mp3.txt.rtf.doc


Yayın Tarihi: 03.01.2012
ISBN: 9786055523374
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 182
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 19.5 cm


Çevrimiçi oku:999
Kitabı indir:555

Bu kitaptaki konumuz atomlar! Kitaba başlamadan &ouml-nce, &quot-Atom dediğin k&uuml-&ccedil-&uuml-c&uuml-k bir şey, koca kitabı dolduracak kadar &#039-acayip şey&#039- bulabilecek miyim acaba?&quot- diye sordum kendi kendime… Fakat şimdi, 160 sayfalık sınırı aştığım halde, daha yazmayı d&uuml-ş&uuml-nd&uuml-ğ&uuml-m onlarca başlığın masamın &uuml-zerindeki k&uuml-&ccedil-&uuml-k not k&acirc-ğıtlarında mahzun mahzun bana baktığını g&ouml-rmekteyim… Buna rağmen, elinizdeki kitapta atomlar alemine dair &ccedil-ok &ccedil-ok ilgin&ccedil- bilgiler bulacaksınız. Elimden geldiği kadar bu anlaşılması zor konuyu eğlenceli bir h&acirc-le getirmeye &ccedil-alıştım. Umarım, dizimizin &ouml-teki kitapları gibi Şu Acayip Atom kitabını da, keyifle okur, &ccedil-ok şey &ouml-ğrenirsiniz… Ve umarım bundan otuz ya da kırk yıl sonra, Van&#039-da, Erzurum&#039-da, Afyonkarahisar&#039-da ya da Bursa&#039-da doğmuş- adı da Ahmet, Zeynep, H&uuml-seyin, Emirhan ya da H&uuml-meyra olan bir Atom Fiziği profes&ouml-r&uuml-n&uuml-n, Nobel Fizik &Ouml-d&uuml-l&uuml-&#039-n&uuml- almak i&ccedil-in &ccedil-ıktığı k&uuml-rs&uuml-de, konuşmasına şu şekilde başladığını duyabilirim: &quot-Ben &ccedil-ocukken babam bana Şu Acayip Atom adlı bir kitap almıştı. Ger&ccedil-ekten &ccedil-ok acayip bir kitaptı… &quot- İşte Şu Acayip Atom kitabında okuyacağınız konu başlıkları: Atom &ccedil-ağı nasıl başladı? Atomun b&uuml-y&uuml-k k&uuml-&ccedil-&uuml-kl&uuml-ğ&uuml- B&uuml-y&uuml-k boşluk N&ouml-tronlar ve Protonlar Kehribar taşının esrarı Bir takım tuhaf deneyler Elektrik nasıl &ccedil-arpar? Kurşunkalemin ucundaki en son atom En sevdiğim molek&uuml-l: H2O Madde madde madde Isı ve sıcaklık Sesim geliyor mu? E=mc2 Moriwaki Yoko&#039-nun son g&uuml-n&uuml-

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Şu Acayip Atom.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Şu Acayip Atom.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Şu Acayip Atom.pdf

Şu Acayip Atom.epub

Indir Tefsir Tarihi Pdf ePub online ücretsiz

M.Ü. İLAHİYAT FAKÜLTESİ VAKFI YAYINLARI

Tefsir Tarihi

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:pdf.epub.mobi.txt.fb2.ibooks.kindle


Yayın Tarihi: 14.10.2014
ISBN: 9789755481845
Baskı Sayısı: 24. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 296
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
Boyut: 16 x 23.5 cm


Çevrimiçi oku:1003
Kitabı indir:555

Ahlaki ve insani değerlerin tamamen kaybolduğu, beşeriyetin cehalet karanlıkları i&ccedil-inde kıvranıp durduğu bir zamanda hidayet ufkundan doğan bir g&uuml-neş, cihana ilim ve hikmet nurlarını yayarak insanlığı tarihin karanlıklarından aydınlığa &ccedil-ıkarmıştır, Bu g&uuml-neş, hi&ccedil- kuşkusuz Kuran-ı Kerim&rsquo-dir. Onun sahip olduğu semavi feyizleri ve hayati kuvveti ortaya &ccedil-ıkaran bilim dalı ise Tefsirdir, Tefsir bilindiği gibi Kur&rsquo-an&rsquo-ın dil bakımından tahlil edilmesiyle ve metnin anlaşılması i&ccedil-in gerekli olan verilerin bir araya getirilmesiyle ger&ccedil-ekleştirilen bir faaliyettir. Hz. Peygamber (s.a.v) ve ashab ile başlayan bu faaliyet &ouml-nceleri şifahi bir tarzda, hicri II. asrın ikinci yarısından itibaren de yazıya ge&ccedil-ilerek g&uuml-n&uuml-m&uuml-ze kadar devam edip gelmiştir. Kur&rsquo-an mesajının anlaşılmasına y&ouml-nelik b&uuml-t&uuml-n bu aktiviteler tarihsel bir s&uuml-reci oluşturmaktadır ki buna &ldquo-Tefsir Tarihi&rdquo- denilmektedir. S&ouml-z konusu tarihin başlangı&ccedil-tan bug&uuml-ne kadar ge&ccedil-irmiş olduğu gelişim s&uuml-recinin bilinmesinde elbette ki zaruret vardır, &Ouml-zellikle İlahiyat &ouml-ğrencilerinin ve Kur&rsquo-an &uuml-zerine araştırma yapanların bu tarihi s&uuml-re&ccedil- i&ccedil-erisindeki Kur&rsquo-an&icirc- yaklaşımları ve bu yaklaşımların sonucunda ortaya &ccedil-ıkan &ccedil-alışmaların &uuml-r&uuml-nlerini iyi bilmeleri gerekmektedir. İşte tamamen bu espriden hareketle kaleme alınan bu eser, hem Kur&rsquo-an&rsquo-ı, İslami geleneğin hassasiyetlerini g&ouml-z ardı etmeden tanıtmak ve hem de tarihe bir yoluculuk yaparak tefsirle ilgili &ccedil-abaları &ouml-zetlemek suretiyle Kur&rsquo-an&rsquo-a y&ouml-nelik hizmetlere bir nebze olsun katkıda bulunmak gibi bir ama&ccedil- taşımaktadır.

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Tefsir Tarihi.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Tefsir Tarihi.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Tefsir Tarihi.pdf

Tefsir Tarihi.epub

Indir Kusursuz Ebeveyn Yoktur Pdf ePub kindle ücretsiz

PEGASUS YAYINLARI

Isabelle Filliozat

Kusursuz Ebeveyn Yoktur

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:pdf.epub.mobi.txt.fb2.ibooks.kindle


Çevirmen: Hasan Can Utku
Yayın Tarihi: 27.04.2018
ISBN: 9786052994788
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 312
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 21 cm


Çevrimiçi oku:1112
Kitabı indir:222

Ebeveyn olarak bizi y&ouml-nlendiren duyguları anlamamızı sağlayacak bir rehber Ebeveyn olmak b&uuml-y&uuml-k bir maceradır. B&uuml-y&uuml-leyici bir maceradır evet ama bazen de fiziksel ve ruhsal olarak t&uuml-ketici bir hal alır. &Ccedil-ocuk eğitimi d&uuml-nyanın en &ccedil-ok tartışılan konularından biridir. Dayağı savunanlar da vardır, disiplin yanlısı olanlar da &ccedil-ocuğun &ouml-zg&uuml-r bırakılmasına inananlar da. Peki neden insanlar uyguladıkları y&ouml-ntemleri bu derece şiddetle savunur? &Ccedil-&uuml-nk&uuml- bunlar birer teori olmanın &ouml-tesinde bilin&ccedil- dışımızdakilerin a&ccedil-ığa &ccedil-ıkışıdır. &Ccedil-ocuğumuzu nasıl yetiştirdiğimiz bizim ge&ccedil-mişimiz, yaralarımız tarafından belirlenir. İnsan her zaman bir ebeveyn olarak davranışlarını beğenmez. Bunu yapmamaya yemin etmesine rağmen bazen kendisini aynı annesi gibi davranırken bulur. &Ccedil-ocuklarımız adına i&ccedil-imizde yalnızca sevgi ve şefkat olsun isteriz. Ne yazık ki her şey bu kadar basit değildir. &Ccedil-ocuğun &ouml-fke krizi yaşadığı ve saldırganlaştığı anlarda anne baba kendini &ccedil-aresiz ve t&uuml-kenmiş hissedebilir. Isabelle Filliozat&rsquo-nın bu &ccedil-alışması oğlumuza bağırdığımız ya da kızımızın isteğini reddettiğimizde aslında bu tepkilerin altında nelerin yattığını ortaya &ccedil-ıkarmaya yarıyor. Filliozat bize artık kendimizi g&uuml-&ccedil-s&uuml-z ya da su&ccedil-lu hissetmeyi bırakıp olmak istediğimiz ebeveyn haline gelmemize yardımcı olacak &ouml-devler ve egzersizler de sunuyor. Başarısızlıkların y&uuml-k&uuml-nden kurtulmak ve olabileceğiniz en iyi ebeveyn haline gelmek i&ccedil-in bu kitabı okumalısınız! Isabelle Filliozat, 1982 yılından beri Fransa&rsquo-da psikoterapistlik yapmasının yanında kişisel gelişim, pedagoji ve &ccedil-ocuk yetiştirme alanlarında yirmiye yakın kitaba imza atmıştır. Kitapları t&uuml-m d&uuml-nyada b&uuml-y&uuml-k ilgi g&ouml-ren Filliozat, yazdığı kitaplar ve verdiği at&ouml-lyelerle binlerce insanın kendini keşfetmesi ve geliştirmesine yardımcı olmuştur.

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Kusursuz Ebeveyn Yoktur.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Kusursuz Ebeveyn Yoktur.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Kusursuz Ebeveyn Yoktur.pdf

Kusursuz Ebeveyn Yoktur.epub

Indir 5. Sınıf Matematik Soru Bankası Pdf ePub online ücretsiz

ESEN YAYINLARI

5. Sınıf Matematik Soru Bankası

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:pdf.epub.ibooks.mobi.mp3.txt.rtf.doc


Yayın Tarihi: 01.01.2017
ISBN: 9786054760145
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 224
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: 1. Hm. Kağıt
Boyut: 20 x 28 cm


Çevrimiçi oku:1003
Kitabı indir:1004

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

5. Sınıf Matematik Soru Bankası.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

5. Sınıf Matematik Soru Bankası.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

5. Sınıf Matematik Soru Bankası.pdf

5. Sınıf Matematik Soru Bankası.epub

Indir Ankara Bütün Eserleri 10 Pdf [Mobi . ePub] ücretsiz

İLETİŞİM YAYINLARI

Yakup Kadri Karaosmanoğlu

Ankara Bütün Eserleri 10

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:pdf.epub.ibooks.mobi.mp3.txt.rtf.doc


Yayın Tarihi: 01.05.2017
ISBN: 9789754701340
Baskı Sayısı: 35. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 252
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13 x 19 cm


Çevrimiçi oku:777
Kitabı indir:999

Milli M&uuml-cadele yıllarında hi&ccedil-bir &ccedil-ıkar g&ouml-zetmeksizin yurtları i&ccedil-in &ccedil-alışan bazı subayların ve politikacıların zaferden sonra &quot-sermaye &ccedil-evreleriyle ilişkileri&quot- ya da &quot-arsa spek&uuml-lasyonu&quot-, &quot-taahh&uuml-t işi&quot- gibi girişimlerle zenginleşmeleri, &quot-inkılap&quot-a boşvermeleri. Romanın kadın kahramanı Selma&#039-nın yaşamı izlenerek Milli M&uuml-cadele inancının ateşli d&ouml-nemleri ve sonrası anlatılıyor.

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Ankara Bütün Eserleri 10.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Ankara Bütün Eserleri 10.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Ankara Bütün Eserleri 10.pdf

Ankara Bütün Eserleri 10.epub

Indir Ateş Böceği ile El Feneri Pdf epub \ Mobi online

ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI YAYINCILIK

Ateş Böceği ile El Feneri

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:epub.pdf.mobi.fb2.ibooks.txt.doc


Çevirmen: Levent Gönül
Yayın Tarihi: 01.08.2011
ISBN: 9789944344906
Baskı Sayısı: 2. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 24
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kuşe Kağıt
Boyut: 20 x 26 cm


Çevrimiçi oku:1001
Kitabı indir:1007

Sınıf: Anasınıfı, 1, 2 Temalar: Dostluk, sadakat, paylaşım, doğa sevgisi Konu: Ateş b&ouml-ceği geceleyin ormanın karanlığında pırıl pırıl parlıyordu. Onun ışığında salyangoz kitap okuyor, &ouml-r&uuml-mcek &ouml-rg&uuml- &ouml-r&uuml-yor, kelebek ise resim yapıyordu.

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Ateş Böceği ile El Feneri.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Ateş Böceği ile El Feneri.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Ateş Böceği ile El Feneri.pdf

Ateş Böceği ile El Feneri.epub

Indir Bergson / Madde ve Bellek, Gülme, Metafiziğe Giriş, Ahlak ve Dinin İki Kaynağı, Yaratıcı Tekamül / Fikir Mimarları Dizisi Pdf epub \ Mobi online

SAY YAYINLARI

Ali Osman Gündoğan

Bergson / Madde ve Bellek, Gülme, Metafiziğe Giriş, Ahlak ve Dinin İki Kaynağı, Yaratıcı Tekamül / Fikir Mimarları Dizisi

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:epub.pdf.mobi.fb2.ibooks.txt.doc


Yayın Tarihi: 07.03.2013
ISBN: 9789754686852
Baskı Sayısı: 3. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 160
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 21 cm


Çevrimiçi oku:444
Kitabı indir:1010

Yaşadığı d&ouml-nemde, hem Fransa&rsquo-da hem Fransa dışında haklı bir &uuml-ne kavuşmuş olan Bergson, ele aldığı konulara yaklaşma bi&ccedil-imi ve yazılarında kullandığı &uuml-slup dolayısıyla meslekten felsefecilerden farklı, benzetmelerle y&uuml-kl&uuml-, sanat değeri de felsefi değeri kadar y&uuml-ksek denebilecek eserler &uuml-retmiştir. Bergson&#039-un bu tavrı, onun izlenmesine olan ilgiyi artırmış, kısa s&uuml-re i&ccedil-erisinde eserleri, T&uuml-rk&ccedil-e de dahil olmak &uuml-zere pek &ccedil-ok dile &ccedil-evrilmiştir. Yazma ve konuşma tarzının &ccedil-ekiciliği yanında, i&ccedil-inde yaşadığı d&ouml-nemin b&uuml-y&uuml-k toplumsal-siyasal olayları karşısında da bir eylem adamı olarak tavır takınan Bergson, felsefe tarihi hakkındaki derin bilgisi, biyoloji ve psikoloji alanlarına ait spesifik denebilecek bir derinliğe sahip olması, dolayısıyla disiplinler arası bağlantıları da kurma yeteneği sayesinde sadece felsefe alanında değil, pek &ccedil-ok alanda onu, kendisine başvurulan bir d&uuml-ş&uuml-n adamı kılmıştır. Ali Osman G&uuml-ndoğan

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Bergson / Madde ve Bellek, Gülme, Metafiziğe Giriş, Ahlak ve Dinin İki Kaynağı, Yaratıcı Tekamül / Fikir Mimarları Dizisi.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Bergson / Madde ve Bellek, Gülme, Metafiziğe Giriş, Ahlak ve Dinin İki Kaynağı, Yaratıcı Tekamül / Fikir Mimarları Dizisi.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Bergson / Madde ve Bellek, Gülme, Metafiziğe Giriş, Ahlak ve Dinin İki Kaynağı, Yaratıcı Tekamül / Fikir Mimarları Dizisi.pdf

Bergson / Madde ve Bellek, Gülme, Metafiziğe Giriş, Ahlak ve Dinin İki Kaynağı, Yaratıcı Tekamül / Fikir Mimarları Dizisi.epub

Indir Kovulmuşların Evi Pdf epub \ Mobi online

DERGAH YAYINLARI

Ali Ayçil

Kovulmuşların Evi

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:pdf.epub.mobi.txt.fb2.ibooks.kindle


Yayın Tarihi: 25.10.2018
ISBN: 9789759959197
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 108
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 21 cm


Çevrimiçi oku:1004
Kitabı indir:1006

Bazen, tam g&uuml-n ortasında bir şaşkınlık basıyor beni, bunu anlata&shy-mam! Mesela, şehrin ayarını bozuyor cami bah&ccedil-esinden sokağa sarkan g&uuml-ller- tesad&uuml-fen talandan kurtulmuş iki arkadaş gibi, bakışıp duruyoruz birbirimize. Sanki d&uuml-nyaya gelmeden &ccedil-ok &ouml-nce, hi&ccedil- hatırlamadığım bir yerde, hafızamın kuytuluğuna atılmış bir d&uuml-ğ&uuml-m &ccedil-&ouml-z&uuml-l&uuml-yor bakıştık&ccedil-a. G&ouml-k, benim o b&uuml-y&uuml-k şemsiyem g&ouml-k, bakışlarımdaki hayret y&uuml-z&uuml-nden uzayıp genişliyor- kendimi bir yabancı gibi hissediyorum onun altında. &ldquo-Belki de ben burada,&rdquo- diye ge&ccedil-iriyorum i&ccedil-imden- &ldquo-belki de ben burada, ilk insanın yere bırakıldığı an unutulmasın diye, onun hayretini beklemekle g&ouml-rev&shy-lendirilmiş bir n&ouml-bet&ccedil-iyim.&rdquo- Yeşermiş ekinlerden, yıkılıp kurulan kentlerden ve kopmuş onca takvim yaprağından sonra bile, h&acirc-l&acirc- şaşırabilir insan.

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Kovulmuşların Evi.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Kovulmuşların Evi.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Kovulmuşların Evi.pdf

Kovulmuşların Evi.epub

Page 1 of 41

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén