kütüphanemizde tüm aile için birçok yeni kitap bulacaksınız

Ay: Haziran 2019 Page 1 of 40

Indir Göçebe Pdf epub \ Mobi online

TİMAŞ YAYINLARI

Knut Hamsun

Göçebe

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:pdf.epub.mobi.txt.fb2.ibooks.kindle


Çevirmen: Behçet Necatigil
Yayın Tarihi: 14.01.2020
ISBN: 9786051141350
Baskı Sayısı: 4. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 496
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 21 cm


Çevrimiçi oku:1112
Kitabı indir:1006

Nobel &ouml-d&uuml-ll&uuml- Yazar Knut Hamsun&prime-dan insana ve hayata dair bir roman… &ldquo-G&ouml-&ccedil-ebe, &uuml-&ccedil- b&ouml-l&uuml-ml&uuml-k b&uuml-y&uuml-k romana yazarın verdiği genel isimdir. İlk kitap Sonbahar Yıldızları altında 1906&rsquo-da, H&uuml-z&uuml-nl&uuml- Havalar 1909&rsquo-da, Son Mutluluk 1912&rsquo-de yazıldı. &Uuml-&ccedil- b&ouml-l&uuml-m&uuml-n &uuml-&ccedil- ayrı adı var, ama aslında &uuml-&ccedil- b&ouml-l&uuml-m&uuml-n &uuml-&ccedil-&uuml- de birer &ldquo-h&uuml-z&uuml-nl&uuml- hava&rdquo-dır- &uuml-&ccedil-&uuml-n&uuml-n de kahramanı aynı kişi. Hamsun&rsquo-un asıl adı olan Knud Pedersen&rsquo-in ağzından anlatılır olaylar. Artık b&uuml-y&uuml-k şehirlerden bezmiş, i&ccedil- sıkıntılarını kırlarda, ormanlarda, şehirden uzak yerlerde dağıtmaya &ccedil-alışan, kayıp gen&ccedil-liği peşinde avare, orta yaşlı bir h&uuml-lya adamıdır kahraman. Şehrin g&uuml-r&uuml-lt&uuml- ve uygarlığından ka&ccedil-arak tabiatın bağrında, yıldızların altında ruhuna s&uuml-k&ucirc-n ve şifa arayan, kanının &ccedil-ağıltısını kırların soluğunda yatıştırmak isteyen, şair ruhlu birisi.&rdquo- Beh&ccedil-et Necatigil

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Göçebe.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Göçebe.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Göçebe.pdf

Göçebe.epub

Indir Tom Sawyer (Tom Sawyer) İspanyolca Türkçe Bakışımlı Hikayeler Pdf ePub kindle ücretsiz

DORLİON YAYINEVİ

Mark Twain

Tom Sawyer (Tom Sawyer) İspanyolca Türkçe Bakışımlı Hikayeler

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:pdf.epub.ibooks.mobi.mp3.txt.rtf.doc


Editor: Metin Gökçe
Yayın Tarihi: 01.09.2018
ISBN: 9786052490549
Baskı Sayısı: 2. Baskı
Dil: İSPANYOLCA,TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 64
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 19.5 cm


Çevrimiçi oku:1112
Kitabı indir:999

Tom sali&oacute- de su casa llevando un cepillo y un pez gordo de pintura blanca. &Eacute-l mir&oacute- la cerca que fue tres metros a gran altura y treinta metros por mucho tiempo. &Eacute-l meti&oacute- su cepillo en la pintura, antes de que &eacute-l pintase una cierta cantidad de la cerca. &Eacute-l lo repiti&oacute-. En ese entonces &eacute-l se detuvo a mirar la cerca, poner en el suelo su cepillo y se sent&oacute-. Hubo horas de trabajo enfrente de &eacute-l y &eacute-l fue el ni&ntilde-o m&aacute-s triste en el pueblo. Tom elinde bir fır&ccedil-a ve b&uuml-y&uuml-k bir kap beyaz boyayla evden dışarı &ccedil-ıktı. &Uuml-&ccedil- metre y&uuml-ksekliğinde ve otuz metre uzunluğundaki &ccedil-ite baktı. &Ccedil-itin bir kısmını boyamadan &ouml-nce fır&ccedil-asını boyanın i&ccedil-ine batırdı. Daha sonra &ccedil-ite bakmak i&ccedil-in durdu, fır&ccedil-asını yere koydu ve oturdu. Saatlerce &ccedil-alışması gerekiyordu ve o kasabadaki en &uuml-zg&uuml-n &ccedil-ocuktu.

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Tom Sawyer (Tom Sawyer) İspanyolca Türkçe Bakışımlı Hikayeler.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Tom Sawyer (Tom Sawyer) İspanyolca Türkçe Bakışımlı Hikayeler.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Tom Sawyer (Tom Sawyer) İspanyolca Türkçe Bakışımlı Hikayeler.pdf

Tom Sawyer (Tom Sawyer) İspanyolca Türkçe Bakışımlı Hikayeler.epub

Indir Birinci Dünya Savaşı’nda Cihat ve İslam Pdf ePub kindle ücretsiz

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

Birinci Dünya Savaşı’nda Cihat ve İslam

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:epub.pdf.mobi.fb2.ibooks.txt.doc


Derleyici: Erik Jan Zürcher
Yayın Tarihi: 10.05.2019
ISBN: 9786053995395
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 332
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 16 x 23 cm


Çevrimiçi oku:111
Kitabı indir:222

Birinci D&uuml-nya Savaşı&rsquo-nda Cihat ve İslam&cedil- Christiaan Snouck Hurgronje&rsquo-nin &ldquo-Almanya&rsquo-da &Uuml-retilmiş Kutsal Savaş&rdquo- başlığını taşıyan 1915 tarihli &uuml-nl&uuml- makalesinin y&uuml-z&uuml-nc&uuml- yılında, Leiden &Uuml-niversitesi&rsquo-nde ger&ccedil-ekleşen konferanstaki bildirileri bir araya getiriyor. Birinci D&uuml-nya Savaşı sırasında &ldquo-b&uuml-y&uuml-k cihat&rdquo- ilanı fikrinin Almanya&rsquo-daki k&ouml-kenlerine dikkat &ccedil-eken Snouck Hurgronje, d&ouml-neminde olduk&ccedil-a &ouml-nemli tartışmalara yol a&ccedil-mıştı. Buradan hareketle Osmanlı cihadının farklı ve&ccedil-helerini inceleyen akademisyenler, uzun soluklu tartışmalara ışık tutuyor: Cihadın imparatorluk i&ccedil-erisindeki ve dışarısındaki etkileri nelerdi? Almanya ve İngiltere, cihat ilanı &uuml-zerinde ne kadar belirleyici olmuştu? Osmanlı İmparatorluğu&rsquo-nun daha &ouml-nceki cihat ilanları ile cihad-ı ekberin farkı neydi? Ve o bitmeyen tartışma: Osmanlı cihadı tamamen başarısız mı olmuştu? Osmanlı İmparatorluğu&rsquo-nda İsl&acirc-m&rsquo-ın ara&ccedil-sallaştırılmasını inceleyen akademisyenler, ordunun seferberliğinde, M&uuml-sl&uuml-man kadınların harekete ge&ccedil-mesinde, d&ouml-nemin edebiyatında ve mimarisinde cihat propagandasının izlerini s&uuml-r&uuml-yor. Birinci D&uuml-nya Savaşı sırasında Osmanlı İmparatorluğu&rsquo-nda, Avrupa&rsquo-da ve Ortadoğu&rsquo-daki tartışmaları kapsamlı bir şekilde ele alan bu makaleler, bu kritik d&ouml-neme ilişkin b&uuml-t&uuml-nl&uuml-kl&uuml- bir &ccedil-er&ccedil-eve sunuyor. Birinci D&uuml-nya Savaşı&rsquo-nda Cihat ve İslam&cedil- tarih ve siyaset bilimi &ouml-ğrencileri ile akademisyenlerinin yanı sıra bu d&ouml-nemi anlamak isteyen genel okur i&ccedil-in de bir başvuru kitabı olma &ouml-zelliği taşıyor.

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Birinci Dünya Savaşı’nda Cihat ve İslam.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Birinci Dünya Savaşı’nda Cihat ve İslam.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Birinci Dünya Savaşı’nda Cihat ve İslam.pdf

Birinci Dünya Savaşı’nda Cihat ve İslam.epub

Indir Yöntem Üzerine Konuşma Pdf ePub kindle ücretsiz

DOĞU BATI YAYINLARI

Rene Descartes

Yöntem Üzerine Konuşma

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:epub.pdf.mobi.fb2.ibooks.txt.doc


Çevirmen: Özcan Doğan
Yayın Tarihi: 14.02.2018
ISBN: 9786055063115
Baskı Sayısı: 2. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 92
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 14 x 21 cm


Çevrimiçi oku:665
Kitabı indir:555

Y&ouml-ntem &Uuml-zerine Konuşma bir cogito ergo sum (d&uuml-ş&uuml-n&uuml-yorum &ouml-yleyse varım) manifestosudur. Descartes d&uuml-ş&uuml-nmenin a&ccedil-ık ve se&ccedil-ik ilkelerini aşama aşama saptamaya &ccedil-alışırken y&ouml-ntemsel bir kuşkuyla yola &ccedil-ıkar. Bu kuşku var olmak i&ccedil-in zorunlu bir neden sayılmalıdır. Tıpkı Ben&rsquo-in Tanrı karşısında, bedenin ise ruhlar &acirc-leminde konumlanması gibi var olmak i&ccedil-in de var olmanın &ccedil-elişkisini b&uuml-t&uuml-n&uuml-yle anlamalıyız. Kuşku duymuyorsam zaten hi&ccedil-bir şey &uuml-zerinde d&uuml-ş&uuml-nm&uuml-yorum demektir. Eğer t&uuml-m d&uuml-ş&uuml-nce kendinde ilkeleri bir araya getirmiş ise sonu&ccedil-ta varlığı yadsınamayacak bir d&uuml-ş&uuml-nen &ouml-zne ortaya &ccedil-ıkacaktır. B&ouml-ylelikle modern d&uuml-ş&uuml-ncenin kendine sıklıkla referans aldığı bir y&ouml-ntem ve bilimlerin doğuşuna eşlik eden bir felsefe skolastik bir d&uuml-nyadan yolunu tamamen ayıracaktır: İlk kural, kesin olarak doğru olduğunu bilmediğim hi&ccedil-bir şeyi doğru kabul etmemektir- yani aceleci davranmaktan ve &ouml-nyargılardan &ouml-zenle ka&ccedil-ınmak, yalnızca zihnimin a&ccedil-ık ve se&ccedil-ik olarak g&ouml-rd&uuml-ğ&uuml- ve bir daha ş&uuml-phe duymayacağım şeyleri kendi yargılarıma d&acirc-hil etmek. İkinci kural, ele aldığım her bir zorluğu m&uuml-mk&uuml-n olduğu kadar veya onu daha iyi anlamam i&ccedil-in gerektiği kadar k&uuml-&ccedil-&uuml-k par&ccedil-alara ayırmaktır. &Uuml-&ccedil-&uuml-nc&uuml- kural, en basit ve bilinmesi en kolay şeylerden başlayarak, en karmaşık şeylere kadar kademeli olarak ilerleyerek, d&uuml-ş&uuml-ncelerimi belli bir d&uuml-zen i&ccedil-inde y&ouml-netmek- birbirini doğal olarak izlemeyen veya &ouml-ncelemeyen şeyleri belli bir sıraya g&ouml-re incelemek. Son ve d&ouml-rd&uuml-nc&uuml- kural, her aşamada b&uuml-t&uuml-nl&uuml-kl&uuml- hesaplamalar ve genel denetlemeler yapmak ve b&ouml-ylece herhangi bir şeyi unutmadığından emin olmak.

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Yöntem Üzerine Konuşma.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Yöntem Üzerine Konuşma.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Yöntem Üzerine Konuşma.pdf

Yöntem Üzerine Konuşma.epub

Indir 2020 Evveliyat KPSS Genel Kültür Ortaöğretim Ön Lisans Vatandaşlık Çek Kopar Yaprak Test Pdf Mobi kindle ücretsiz

İSEM YAYINCILIK

Kollektif

2020 Evveliyat KPSS Genel Kültür Ortaöğretim Ön Lisans Vatandaşlık Çek Kopar Yaprak Test

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:pdf.epub.ibooks.mobi.mp3.txt.rtf.doc


Yayın Tarihi: 09.10.2019
ISBN: 9786052862766
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 96
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: 1. Hm. Kağıt
Boyut: 19 x 27 cm


Çevrimiçi oku:777
Kitabı indir:222

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

2020 Evveliyat KPSS Genel Kültür Ortaöğretim Ön Lisans Vatandaşlık Çek Kopar Yaprak Test.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

2020 Evveliyat KPSS Genel Kültür Ortaöğretim Ön Lisans Vatandaşlık Çek Kopar Yaprak Test.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

2020 Evveliyat KPSS Genel Kültür Ortaöğretim Ön Lisans Vatandaşlık Çek Kopar Yaprak Test.pdf

2020 Evveliyat KPSS Genel Kültür Ortaöğretim Ön Lisans Vatandaşlık Çek Kopar Yaprak Test.epub

Indir Barut Kokulu Çiçekler Pdf ePub online ücretsiz

AYA KİTAP

Orhan Bahtiyar

Barut Kokulu Çiçekler

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:pdf.epub.ibooks.mobi.mp3.txt.rtf.doc


Yayın Tarihi: 23.09.2019
ISBN: 9786059624435
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 304
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 21 cm


Çevrimiçi oku:444
Kitabı indir:555

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Barut Kokulu Çiçekler.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Barut Kokulu Çiçekler.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Barut Kokulu Çiçekler.pdf

Barut Kokulu Çiçekler.epub

Indir Alice Harikalar Diyarında Pdf epub \ Mobi online

GİRDAP KİTAP

Lewis Carrol

Alice Harikalar Diyarında

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:pdf.epub.mobi.txt.fb2.ibooks.kindle


Çevirmen: Murat Durmuş
Yayın Tarihi: 12.06.2017
ISBN: 9789752429239
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 103
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 12.5 x 20 cm


Çevrimiçi oku:999
Kitabı indir:555

Alice Harikalar Diyarında, d&uuml-nya &ccedil-ocuk edebiyatının en tanınmış klasiklerinden birisi olarak kabul edilir. Ancak yalnızca &ccedil-ocuklara değil, yetişkinlere de hitap eden fantezi, roman olarak da değerlendirilmiştir. Roman, Alice adında bir kız &ccedil-ocuğunun, bir tavşan deliğinden ge&ccedil-erek girdiği fantastik bir d&uuml-nyada başından ge&ccedil-en hik&acirc-yeleri anlatır. Bu hik&acirc-yeler yoluyla yetişkinlerin d&uuml-nyasının, saf, temiz bir &ccedil-ocuğun g&ouml-z&uuml-nden ne kadar sa&ccedil-ma g&ouml-r&uuml-nd&uuml-ğ&uuml-n&uuml- g&ouml-zler &ouml-n&uuml-ne sermektedir.

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Alice Harikalar Diyarında.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Alice Harikalar Diyarında.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Alice Harikalar Diyarında.pdf

Alice Harikalar Diyarında.epub

Indir Mikroekonomi Güncel Örneklerle Pdf epub \ Mobi online

REMZİ KİTABEVİ

Mahfi Eğilmez

Mikroekonomi
Güncel Örneklerle

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:pdf.epub.ibooks.mobi.mp3.txt.rtf.doc


Yayın Tarihi: 23.10.2019
ISBN: 9789751416902
Baskı Sayısı: 7. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 272
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.4 x 19.8 cm


Çevrimiçi oku:555
Kitabı indir:1003

Mikroekonomi, insanın g&uuml-nl&uuml-k yaşam i&ccedil-inde &uuml-retim, t&uuml-ketim, b&ouml-l&uuml-ş&uuml-m, yatırım, tasarruf gibi alanlardaki davranışlarını anlamaya ve analiz etmeye y&ouml-nelik bir bilim dalıdır. Ancak, olduk&ccedil-a karmaşık olan bu konuyu ele almak i&ccedil-in kullanılan soyut modeller ve matematik g&ouml-stergeler, mikroekonomiyi &ccedil-oğu zaman ger&ccedil-ek yaşamdan kopuk, soyut bir d&uuml-nyaya d&ouml-n&uuml-şt&uuml-rebilir. Bu kitap, mikroekonomiyi elden geldiğince ger&ccedil-ek yaşama uygun olarak ve basit bir &ccedil-er&ccedil-evede sunmayı ama&ccedil-lıyor.

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Mikroekonomi
Güncel Örneklerle.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Mikroekonomi
Güncel Örneklerle.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Mikroekonomi
Güncel Örneklerle.pdf

Mikroekonomi
Güncel Örneklerle.epub

Indir Kuyucaklı Yusuf Pdf [Mobi . ePub] ücretsiz

PAROLA YAYINLARI

Sabahattin Ali

Kuyucaklı Yusuf

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:pdf.epub.ibooks.mobi.mp3.txt.rtf.doc


Yayın Tarihi: 31.01.2019
ISBN: 9786057522177
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 208
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: 13.5 x 21 cm


Çevrimiçi oku:1003
Kitabı indir:1006

Yusuf bir oraya, bir de &ouml-n&uuml-ndeki toprak yığınına baktı. Dişlerini ve yumruklarını sıktı, dudaklarını ısırdı, buna rağmen g&ouml-zlerinden yanaklarına doğru iri damlalar yuvarlanmaya başladı. Bu yaşlar b&uuml-t&uuml-n manzarayı &ouml-rt&uuml-vermişlerdi. Kollarının yeni ile g&ouml-zlerini sildi. Hayvanına atladı. Bir kere daha d&ouml-n&uuml-p geriye baktıktan ve &ouml-mr&uuml-n&uuml-n en korkun&ccedil- senelerinin ge&ccedil-tiği bu kasabaya yumruğunu uzatıp tehdit eder gibi salladıktan sonra, atını ileriye, dağlara doğru s&uuml-rd&uuml-. İ&ccedil-indeki b&uuml-t&uuml-n yıkıntılara, b&uuml-t&uuml-n kederlere rağmen başını yere eğmek istemiyordu. Matemini ortaya vurmadan tek başına y&uuml-klenecek ve yeni bir hayata doğru y&uuml-r&uuml-yecekti. Kuyucaklı Yusuf, Sabahattin Ali&rsquo-nin &ouml-l&uuml-ms&uuml-z eserlerinden biridir. Yazılışının &uuml-zerinden seksen yılı aşkın bir zaman ge&ccedil-mesine rağmen h&acirc-l&acirc- ilk anki s&uuml-r&uuml-kleyiciliğini koruyan eserdir.

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Kuyucaklı Yusuf.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Kuyucaklı Yusuf.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Kuyucaklı Yusuf.pdf

Kuyucaklı Yusuf.epub

Indir Kroyçer Sonat Pdf Mobi kindle ücretsiz

İLETİŞİM YAYINLARI

Lev N. Tolstoy

Kroyçer Sonat

Dil: Türkçe

>> Kitabı indir <<

Bilgi:


Kitap formatı:epub.pdf.mobi.fb2.ibooks.txt.doc


Çevirmen: Ergin Altay
Yayın Tarihi: 02.12.2015
ISBN: 9789750518614
Baskı Sayısı: 2. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 196
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı


Çevrimiçi oku:777
Kitabı indir:111

Tolstoy&rsquo-un ihtiyarlık yıllarında, bir ruhsal krizle boğuştuğu sırada kaleme aldığı Kroy&ccedil-er Sonat, yazarın evlilik kurumuna y&ouml-nelttiği şiddetli bir itirazdır. Pozdnişev adlı bir asilzade, yolculuk etmekte olduğu vagonda, kadın-erkek ilişkileri ve giderek artan boşanma olayları &uuml-zerine konuşmaları dikkatle dinledikten sonra sohbete dahil olur ve bir itirafta bulunur: Karısının kendisini gen&ccedil- bir m&uuml-zisyenle aldattığına kendini inandırmış, sonunda bir kıskan&ccedil-lık krizi ge&ccedil-irerek elini kana bulamıştır. Yayımlanma s&uuml-reci tartışmalarla dolu olan Kroy&ccedil-er Sonat, Tolstoy&rsquo-un evlilik kurumunun 19. y&uuml-zyılda bulunduğu duruma dair d&uuml-ş&uuml-ncelerini, sanat ve m&uuml-zik hakkında fikirleriyle harmanlayarak anlattığı bir olgunluk d&ouml-nemi eseridir. &ldquo-Sanatı &ouml-yle etkili… &ouml-yle &ouml-zg&uuml-n ve evrenseldir ki, vaazlarını kolaylıkla g&ouml-lgede bırakır. Uzun vadede bir d&uuml-ş&uuml-n&uuml-r olarak ilgilendiği, Yaşam ve &Ouml-l&uuml-m gibi meselelerdi.&rdquo- VLADIMIR NABOKOV

Sınırsız içeriğe erişmek için web sitemize kaydolmanız gerekir

Fiyat e-kitabı:

Kroyçer Sonat.kitap { e-kitap} – TL(0.00 lirası)

Kroyçer Sonat.sesli kitap – TL(0.00 lirası)

Kroyçer Sonat.pdf

Kroyçer Sonat.epub

Page 1 of 40

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén